Q9149093

Seznam Alpinist Oseba : Glasujejo za svoje favorite.

Description in Slovene not found. We only have a description in Polish:

Alpinista – człowiek uprawiający alpinizm, czyli wspinaczkę górską uprawianą w Alpach. W szerszym znaczeniu termin ten określa osoby, które zajmują się wspinaczkę górską prowadzoną poza wyznaczonymi szlakami turystycznymi.

Ze względu na to, że Alpy obfitują w niemal każdy rodzaj formacji skalnych i lodowych, oraz na to, iż większość technik wspinaczkowych została zapoczątkowana w Alpach, termin ten został w jęz. polskim "zawłaszczony" i dlatego w ten sposób określa się też osoby uprawiające określony typ wspinaczki w górach lodowcowych, alpinizm.

 
 
 
Pages:
 
Votes cast on this list:
Up-Votes: 0
Down-Votes: 0
Views: 3432
 
Best-Votes: 0
Worst-Votes: 0
Total Votes: 0
 
 
comments powered by Disqus
 

Pravila Glasovanja

    Glasujete lahko navzgor ali navzdol. Prosimo, da vedno upoštevati kontekst pri glasovanju, na primerpesem bi glasovali navzgor ali navzdol glede na druge pesmi, ki jih vsebuje na albumu, uspešnosti nekega akterja v primerjavi z drugimi udeleženci v isti film, knjige glede na druge knjige istega avtorja ali znotraj istega žanra.
  • Glasovanje lahko prekličete s klikom na nasprotni glas v roku 24 ur. Nato lahko ponovno glasuje o isti točki.
  • Vsak uporabnik ima en glas na postavko v posebnem seznamu vsakih 24 ur. Po 24 urah se lahko ponovno glasuje o isti postavki v istem seznamu.
  • Glasujete lahko na čim več predmetov, kot vam je všeč v seznamu ali na isti točki, če je del drugega seznama. Na primer, lahko glasujete David Bowie navzgor ali navzdol na seznamu pop glasbenih umetnikov, kot tudi na seznamu indie rocka umetnikov in na seznamu rock glasbe umetnikov itd
  • Srečna Glasovanje!